EBELIK DERS PROGRAMI
02.02.17
Ebelik Bölümü
2016-2017 BAHAR Yarıyılı Ders Programı
1. Yıl
Kodu
Ders
Öğretim üyesi
Gün
Saat
Sınıf
EBE 106
EBE 110
Anatomi II
Mesleki Etik ve Yaklaşım
Ebelikte Temel İlke ve
Uygulamalar
Anatomi II Uygulaması
Ebelikte Temel İlke ve
Uygulamalar Uygulaması
Kendini Tanıma ve İletişim
Yöntemleri
Hijyen ve Sanitasyon
Türk Dili II
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp
Tarihi II
Ali Fuat Atalay
NazımBeratlı
09:00-12:00
13:00-15:00
09:00-14:00
09:00-14:00
14:00-16:00
M 207
M 207
Ali Fuat Atalay
Pazartesi
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Salı
Bahar Atalay
Perşembe
09:00-17:00
Hem. Uyg. Lab. HL 1
Ali Fuat Atalay
Cuma
13:00-15:00
HM 3
Sibel Altun
Cuma
Online
15:00-17:00
LR 2
EBE 202
Doğum Bilgisi II
NazımBeratlı
Pazartesi
Cuma
EBE 202
Doğum Bilgisi II
Uygulaması
NazımBeratlı
Salı
EBE 204
Üreme Sağlığı
OsmanÖzpar
Çarşamba
Cuma
09:00-11:00
09:00-11:00
09:00-12:00
14:00-17:00
09:00-11:00
11:00-13:00
Ahmet Başustaoğlu
Çarşamba
13:00-15:00
LR 2
Ayşe Seyer
Perşembe
09:00-11:00
M 102
OsmanÖzpar
Sibel Altun
OsmanÖzpar
Perşembe
Cuma
Pazartesi
12:00-14:00
15:00-17:00
09:00-17:00
M 102
LR 2
OsmanÖzpar
Salı
09:00-17:00
Ali FuatAtalay
Çarşamba
Cuma
Çarşamba
09:00-12:00
09:00-12:00
13:00-16:00
Ayşe Seyer
Perşembe
09:00-11:00
M 102
Perşembe
Cuma
Perşembe
Cuma
Pazartesi
Salı
Çarşamba
14:00-16:00
12:00-14:00
11:00-13:00
15:00-17:00
09:00-17:00
09:00-17:00
09:00 -13:00
M 102
EBE 102
EBE 106
EBE 102
EBE 104
EBE 108
TÜRK 102
TAR 102
2. Yıl
EBE 206
EBE 212
3. Yıl
EBE 214
EBE 108
EBE 302
EBE 304
EBE 304
EBE 310
EBE 212
4. Yıl
Enfeksiyon Hastalıklarında
Bakım
Temel Bakteriyoloji, Viroloji
ve Parazitoloji
Doğuma Teknik Hazırlık
Hijyen ve Sanitasyon
Doğum Bilgisi IV Stajı
Çocuk Sağlığı ve
Hastalıklarında Bakım Stajı
Çocuk Sağlığı ve
Hastalıklarında Bakım
Acil ve İlk Yardım
Temel Bakteriyoloji, Viroloji
ve Parazitoloji
Bahar Atalay
Hem.Uyg. Lab. HL 1
Online
EmineGüllüelli
EBE 302
Doğum Bilgisi IV
OsmanÖzpar
EBE 306
EBE 108
Büyüme ve Gelişme
Hijyen ve Sanitasyon
EBE 402
Doğum Uygulaması Staj
ZeynepKırıkkaleli
Sibel Altun
Mehmet Z. Avcı
ZeynepKırıkkkaleli
EmineOnkun
EBE 404
M 207
M 102
Ebe. Uyg.Lab.
M 102
HM 4
HM 1
HM 4
LR 2
Sağlık Yönetimi
HM 3
Jinekolojik ve Obstetrik
EBE426
OsmanÖzpar
Çarşamba
14:00-16:00
M 102
Aciller
EBE 402
Doğum Uygulaması
Mehmet Z. Avcı
Perşembe
10:00-12:00
Ebe Uyg. Lab.
EBE 214
Doğuma Teknik Hazırlık
OsmanÖzpar
Perşembe
11:00-13:00
M 102
Aile Planlaması ve Emzirme
EBE 422
ZeynepKırıkkaleli
Cuma
10:00-12:00
HM 3
Danışmanlığı
Koruyucu Tıp ve Hastalıkta
EBE406
Hatice S. Çiçek
Cuma
14:00-16:00
HM 4
Erken Tanı
Ebelik Bölümü haricinde başka bir bölümden seçmeli ders alan öğrencilerimiz, bu derslerinin ders gün/saat/yerlerini ilgili bölümden
öğrenmelidirler!
YRD. DOÇ. DR. MEHMET ZEKİ AVCI
Hemşirelik Yüksek Okulu Müdürü
Ebelik Bölümü
2016-2017 BAHAR Yarıyılı Ders Programı
1. Yıl
Kodu
Ders
Öğretim üyesi
Gün
Saat
Sınıf
EBE 106
EBE 110
Anatomi II
Mesleki Etik ve Yaklaşım
Ebelikte Temel İlke ve
Uygulamalar
Anatomi II Uygulaması
Ebelikte Temel İlke ve
Uygulamalar Uygulaması
Kendini Tanıma ve İletişim
Yöntemleri
Hijyen ve Sanitasyon
Türk Dili II
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp
Tarihi II
Ali Fuat Atalay
NazımBeratlı
09:00-12:00
13:00-15:00
09:00-14:00
09:00-14:00
14:00-16:00
M 207
M 207
Ali Fuat Atalay
Pazartesi
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Salı
Bahar Atalay
Perşembe
09:00-17:00
Hem. Uyg. Lab. HL 1
Ali Fuat Atalay
Cuma
13:00-15:00
HM 3
Sibel Altun
Cuma
Online
15:00-17:00
LR 2
EBE 202
Doğum Bilgisi II
NazımBeratlı
Pazartesi
Cuma
EBE 202
Doğum Bilgisi II
Uygulaması
NazımBeratlı
Salı
EBE 204
Üreme Sağlığı
OsmanÖzpar
Çarşamba
Cuma
09:00-11:00
09:00-11:00
09:00-12:00
14:00-17:00
09:00-11:00
11:00-13:00
Ahmet Başustaoğlu
Çarşamba
13:00-15:00
LR 2
Ayşe Seyer
Perşembe
09:00-11:00
M 102
OsmanÖzpar
Sibel Altun
OsmanÖzpar
Perşembe
Cuma
Pazartesi
12:00-14:00
15:00-17:00
09:00-17:00
M 102
LR 2
OsmanÖzpar
Salı
09:00-17:00
Ali FuatAtalay
Çarşamba
Cuma
Çarşamba
09:00-12:00
09:00-12:00
13:00-16:00
Ayşe Seyer
Perşembe
09:00-11:00
M 102
Perşembe
Cuma
Perşembe
Cuma
Pazartesi
Salı
Çarşamba
14:00-16:00
12:00-14:00
11:00-13:00
15:00-17:00
09:00-17:00
09:00-17:00
09:00 -13:00
M 102
EBE 102
EBE 106
EBE 102
EBE 104
EBE 108
TÜRK 102
TAR 102
2. Yıl
EBE 206
EBE 212
3. Yıl
EBE 214
EBE 108
EBE 302
EBE 304
EBE 304
EBE 310
EBE 212
4. Yıl
Enfeksiyon Hastalıklarında
Bakım
Temel Bakteriyoloji, Viroloji
ve Parazitoloji
Doğuma Teknik Hazırlık
Hijyen ve Sanitasyon
Doğum Bilgisi IV Stajı
Çocuk Sağlığı ve
Hastalıklarında Bakım Stajı
Çocuk Sağlığı ve
Hastalıklarında Bakım
Acil ve İlk Yardım
Temel Bakteriyoloji, Viroloji
ve Parazitoloji
Bahar Atalay
Hem.Uyg. Lab. HL 1
Online
EmineGüllüelli
EBE 302
Doğum Bilgisi IV
OsmanÖzpar
EBE 306
EBE 108
Büyüme ve Gelişme
Hijyen ve Sanitasyon
EBE 402
Doğum Uygulaması Staj
ZeynepKırıkkaleli
Sibel Altun
Mehmet Z. Avcı
ZeynepKırıkkkaleli
EmineOnkun
EBE 404
M 207
M 102
Ebe. Uyg.Lab.
M 102
HM 4
HM 1
HM 4
LR 2
Sağlık Yönetimi
HM 3
Jinekolojik ve Obstetrik
EBE426
OsmanÖzpar
Çarşamba
14:00-16:00
M 102
Aciller
EBE 402
Doğum Uygulaması
Mehmet Z. Avcı
Perşembe
10:00-12:00
Ebe Uyg. Lab.
EBE 214
Doğuma Teknik Hazırlık
OsmanÖzpar
Perşembe
11:00-13:00
M 102
Aile Planlaması ve Emzirme
EBE 422
ZeynepKırıkkaleli
Cuma
10:00-12:00
HM 3
Danışmanlığı
Koruyucu Tıp ve Hastalıkta
EBE406
Hatice S. Çiçek
Cuma
14:00-16:00
HM 4
Erken Tanı
Ebelik Bölümü haricinde başka bir bölümden seçmeli ders alan öğrencilerimiz, bu derslerinin ders gün/saat/yerlerini ilgili bölümden
öğrenmelidirler!
YRD. DOÇ. DR. MEHMET ZEKİ AVCI
Hemşirelik Yüksek Okulu Müdürü